Biz Kimiz?

Kurucularımızdan Tolga Taylan Özkan'ın temellerini A.B.D'de attığı

''TNT Multimedya'' 2018 yılında kurucularımızdan Nazlı Başar ile ortaklığından sonra resmi olarak faliyete geçmiştir.

TNT Multimedya bir ''Growth Marketing'' ajansıdır.Misyonumuz, müşterilerimizin pazarlama ve satış yoluyla büyümesine yardımcı olmaktır. Daha dikkat çekici bir alıcı deneyimi sunmak ve sonuç olarak müşterilerimizde büyümeyi sağlamak için pazarlama ve satış yolculuğunu birleştirmeyi amaçlıyoruz.

YÖNETİM KADROMUZ

tolga foto.JPG
IMG_3996.jpg
Tolga Taylan Özkan
Nazlı Başar

CEO - Co-Founder

info@tntmultimedya.com

GENEL KOORDİNATÖR -

Co-Founder

nazli@tntmultimedya.com

berk foto.jpg
Berk Tuna

YOUTUBE KOORDİNATÖRÜ / YÖNETMEN

berk@tntmutlimedya.com

Çolpan Epik
Meltem Depecik

GENEL MÜDÜR

meltem@tntmultimedya.com

WhatsApp Image 2019-03-28 at 22.39.44.jp
Burcu Kumru
--------
YÖNETİCİ & WEB DEVOLOPER &
ANDROID DEVOLOPER & YAZILIMCI 
burcu@tntmultimedya.com
Özge Arslan
Ekran Resmi 2019-07-28 22.55.11.png

OPERASYON SORUMLUSU / GOOGLE ADWORDS UZMAN 

colpan@tntmutlimedya.com

TAKIMIMIZ

beyza foto.JPG
Beyza Ezgi Çağlar

DİJİTAL PROJE SORUMLUSU

beyza@tntmultimedya.com

Ekran Resmi 2019-10-25 21.12.28.png
Genc Halimi
--------
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ -
VİDEOGRAPHER
genc@tntmultimedya.com
Ekran Resmi 2019-03-28 22.47.56.png
Mehmet Kocabıyık
--------
ÇİZGİ FİLM & ANİMASYON 
mehmet@tntmultimedya.com
mert karancak.jpeg
Mert Karancak

YAPIM ASİSTANI

mert@tntmutlimedya.com

IMG_3576.PNG
Duygu Oray
--------
ÇİZGİ FİLM & ANİMASYON 
duygu@tntmultimedya.com
Ekran Resmi 2019-03-28 22.28.18.png
Oğuz Türkdönmez
--------
ILLUSTRATOR
oguz@tntmultimedya.com
gaye foto.JPG
Gayegül Barçın
kagan.jpeg
Kağan Demir

DİJİTAL PROJE SORUMLUSU

kagan@tntmutlimedya.com

Ekran Resmi 2019-03-28 22.33.36.png
Murat Fırat
--------
3D TASARIMCI & BİLGİSAYAR
MÜHENDİSİ
murat@tntmultimedya.com
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 Created by TNT Mulitmedya ®