Biz Kimiz?

Kurucularımızdan Tolga Taylan Özkan'ın temellerini A.B.D'de attığı

''TNT Multimedya'' 2018 yılında kurucularımızdan Nazlı Başar ile ortaklığından sonra resmi olarak faliyete geçmiştir.

TNT Multimedya bir ''Growth Marketing'' ajansıdır.Misyonumuz, müşterilerimizin pazarlama ve satış yoluyla büyümesine yardımcı olmaktır. Daha dikkat çekici bir alıcı deneyimi sunmak ve sonuç olarak müşterilerimizde büyümeyi sağlamak için pazarlama ve satış yolculuğunu birleştirmeyi amaçlıyoruz.

YÖNETİM KADROMUZ

tolga foto.JPG
IMG_3996.jpg
Tolga Taylan Özkan
Nazlı Başar

CEO - Co-Founder

info@tntmultimedya.com

Meltem Depecik

GENEL MÜDÜR

meltem@tntmultimedya.com

GENEL KOORDİNATÖR -

Co-Founder

nazli@tntmultimedya.com

berk foto.jpg
Berk Tuna

YAPIM KOORDİNATÖRÜ / YÖNETMEN

berk@tntmutlimedya.com

WhatsApp Image 2019-03-28 at 22.39.44.jp
Burcu Kumru
--------
YÖNETİCİ & WEB DEVOLOPER &
ANDROID DEVOLOPER & YAZILIMCI 
burcu@tntmultimedya.com
Duygu Oray
--------
ÇİZGİ FİLM & ANİMASYON BÖLÜMÜ DİREKTÖRÜ
duygu@tntmultimedya.com
İpek Bulut

CREATIVE DIRECTOR

ipek.bulut@tntmutlimedya.com

Çolpan Epik

OPERASYON SORUMLUSU / GOOGLE ADWORDS UZMAN 

colpan@tntmutlimedya.com

TAKIMIMIZ

Genc Halimi
--------
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ -
VİDEOGRAPHER
genc@tntmultimedya.com
Ekran Resmi 2019-03-28 22.47.56.png
Mehmet Kocabıyık
--------
ÇİZGİ FİLM & ANİMASYON 
mehmet@tntmultimedya.com
Ekran Resmi 2019-03-28 22.28.18.png
Oğuz Türkdönmez
--------
ILLUSTRATOR
oguz@tntmultimedya.com

ILLUSTRATOR

ayberk@tntmutlimedya.com

Ayberk Keskin
beyza foto.JPG
Beyza Ezgi Çağlar

DİJİTAL PROJE SORUMLUSU

beyza@tntmultimedya.com

kagan.jpeg
Kağan Demir

DİJİTAL PROJE SORUMLUSU

kagan@tntmutlimedya.com

Gayegül Barçın
mert karancak.jpeg
Mert Karancak

YAPIM ASİSTANI

mert@tntmutlimedya.com

Ekran Resmi 2019-03-28 22.33.36.png
Murat Fırat
--------
3D TASARIMCI & BİLGİSAYAR
MÜHENDİSİ
murat@tntmultimedya.com
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 Created by TNT Mulitmedya ®